خدایا !

جهل و خرافات مذهبی رو از مردم ما دور کن

اگه کاری از دستت بر میاد لااقل به دل مردم بنداز که یک بار هم شده قرآن و نهج البلاغه شون رو خودشون کامل بخونن، در کنارش سری به تاریخ هم بزنن. بعد می فهمن اغلب یک عمره سر کارن. 

خدایا! 1500 ساله نیومده. باورم نمیشه بیاد و بتونه یک شبهیا یک ماهه یا یک ساله یا در یک قرن همه چی رو درست کنه. مگه میشه تا کسی فکرش تغییر نکنه، اصلاحی صورت بگیره؟ مگه میشه انسان به زور، به انسانیت برسه؟ باورم نمی شه اینایی که آرزوی فرج می کنن از ته دل بخوان که بیاد چون اگر واقعیت باشه و بیاد، اولین جایی که با خاک یکسانش می کنه تا دوباره بسازه همین کشوره

خدایا! علی علم غیب نداشت که بدونه توی رحم همسرش پسره یا دختر که اسمشو بذاره محسن. خود مظلومش توی نهج البلاغه نوشته 4-3 مورده که فقط تو به اونا عالمی و هیچ بشری نمی تونه ادعایی در موردشون داشته باشه. به هیچ کس هم دانش و علم به این 4- 3 مورد عطا نمیشه. یکی همین فرزند درون رحم هست. راستی مگه علی بشر نبود ؟؟؟؟؟

خدایا! امام حسین اگه علم غیب داشت از حر نمی خواست بهش راه بده تا برگرده. اصلا داشتن علم غیب به چه دردی می خوره ؟ به چه درد یک امام و رهبر می خوره ؟

خدایا! مگه تو ستارالعیوب نیستی؟ چه جوری یک بشر هر چقدر هم والا باشه می تونه درون یکی از بنده هاتو ببینه ؟ اینجوری که ستار العیوبی تو نقض می شه. شاید اون بنده ات اصلا راضی نباشه فلان شیخ خبر داشته باشه که اون با زنش دعوا کرده که بخواد از شیخ عارف ما نصیحت بشنوه. شاید بعدا توبه کنه. اونوقت که اون شیخک مدعی بدهکار هم میشه

خدایا! تو علاف نبودی که بشری به دنیا بیاری و نهایت 90 - 80 سال مهلتش بدی بعد تا ابد بیچاره اش کنی یا بذاری بره صفا کنه. انصافا کار مزخرفی نیست اگر غایت این آمدن و رفتن اون بهشت پر از شراب و زن و ... یا جهنم پر از آتش و سرب و سیخ و ... باشه ؟ یک سر سوزن باور نمی کنم آخر قصه اینطوری باشه. ما رو آفریدی چون لطفت بی انتهاست. از روح خودت در ما دمیدی، ما تصویری از تو هستیم ، همه مون. ما جلوه ای از کمالات تو هستیم و قراره به تو برسیم. نمی دونم چه طوری ولی یقین دارم آخر ماجرا اینقدر عظمت داره که قلم از نوشتن عاجزه. 

خدایا! دوکلمه دیگه می گم و می رم. به مردم ما انسانیت عطا کن! مذهب رو عطا کردی ولی مذهب بی انسانیت، مذهب بدون تفکر به بادی بنده. به یک نسیم از هم می پاشه. مذهب بی انسانیت یعنی خود خود ما. 4 تا بی عدالتی و بی قانونی که با لباس مذهب انجام میشه همه یادشون میره اول آدمن بعد مسلمون. فعلا که یا از ترسشون کار خوب می کنن یا از طمعشون. این دو تا که کمرنگ شد، تمام! هیچکس باور نداره مسوولیت انسان بودن رو

خدایا! عاقبت این کشور رو به خیر کن. هر چند سنت تو اینه که اگر آدمها خودشونو تغییر ندن، هیچ چیزی عوض نمیشه. حالا هی بشینن و دعا بخونن. هی نفرین کنن! اینقدر بگن تا بمیرن!